Stemmen

Steun het verenigings- leven in Centraal Zuid-Limburg. Stem t/m 23 mei 2017 op uw favoriete verenigingen!

Met uw stemcode kunt u 5 stemmen uitbrengen, waarvan maximaal 2 per vereniging.
 
Indien u met een andere stemcode wilt stemmen, klik hier.

Gemeente

Thema

U heeft 0 van de 5 stemmen uitgebracht.
O O O O O
55-Plussers Ransdaal
55-Plussers Ransdaal
Voerendaal (Ouderen)
Aero '79 Modelvliegvereniging
Aero '79 Modelvliegvereniging
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
Albatros
Albatros
Nuth (Sport & Recreatie)
B.B.O. St. Barbara
B.B.O. St. Barbara
Voerendaal (Buurtvereniging)
B.V.V. Kalk aan de Books
B.V.V. Kalk aan de Books
Simpelveld (Carnaval)
Badmintonclub Keep Fit
Badmintonclub Keep Fit
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
Badmintonclub Panhuys Hulsberg
Badmintonclub Panhuys Hulsberg
Nuth (Sport & Recreatie)
Badmintonclub Poona
Badmintonclub Poona
Margraten (Sport & Recreatie)
Badmintonvereniging OSA
Badmintonvereniging OSA
Schinnen (Sport & Recreatie)
BBC '77 Badmintonclub
BBC '77 Badmintonclub
Simpelveld (Sport & Recreatie)
BC Niet Klossen Biljart Club
BC Niet Klossen Biljart Club
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
Bejaardensoos Hulsberg
Bejaardensoos Hulsberg
Nuth (Ouderen)
Bejaardenvereniging Blijvende Levensvreugde
Bejaardenvereniging Blijvende Levensvreugde
Margraten (Ouderen)
Bejaardenvereniging Jabeek
Bejaardenvereniging Jabeek
Onderbanken (Ouderen)
Bejaardenvereniging Mheer
Bejaardenvereniging Mheer
Margraten (Ouderen)
Belangenvereniging Hart- en Vaatpatiënten
Belangenvereniging Hart- en Vaatpatiënten
Schinnen (Overig)
Bibliotheek Epen
Bibliotheek Epen
Gulpen-Wittem (Overig)
Boemelkapel Banholt
Boemelkapel Banholt
Margraten (Harmonie)
Bokkenrijders Mythe of Werkelijkheid
Bokkenrijders Mythe of Werkelijkheid
Nuth (Maatschappelijk)
Bouvierdressuurgroep Mergelland043
Bouvierdressuurgroep Mergelland043
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
Bridge Club Cadier en Keer
Bridge Club Cadier en Keer
Margraten (Overig)
Bridge Club Schweiberg
Bridge Club Schweiberg
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
Bridgeclub de Kroon
Bridgeclub de Kroon
Simpelveld (Overig)
Bridgeclub Gitek Nuth
Bridgeclub Gitek Nuth
Nuth (Sport & Recreatie)
Bridgeclub Schinveld
Bridgeclub Schinveld
Onderbanken (Ouderen)
Bridgeclub Voerendaal
Bridgeclub Voerendaal
Voerendaal (Sport & Recreatie)
Broederschap St. Sebastianus Klimmen
Broederschap St. Sebastianus Klimmen
Voerendaal (Schutterij)
Burck-Breane
Burck-Breane
Gulpen-Wittem (Overig)
Buurt-Oppeven II
Buurt-Oppeven II
Schinnen (Buurtvereniging)
Buurtschap Termaar
Buurtschap Termaar
Margraten (Buurtvereniging)
Buurtver. 'De Grenshook'
Buurtver. 'De Grenshook'
Onderbanken (Buurtvereniging)
Buurtver. 'Nuinhof'
Buurtver. 'Nuinhof'
Nuth (Buurtvereniging)
Buurtver. A Genne Busch
Buurtver. A Genne Busch
Gulpen-Wittem (Buurtvereniging)
Buurtver. Hauverwaegs
Buurtver. Hauverwaegs
Schinnen (Buurtvereniging)
Buurtvereniging 't Wielderheukske
Buurtvereniging 't Wielderheukske
Gulpen-Wittem (Buurtvereniging)
Buurtvereniging 'Öm 't Sjpoor/Auw Leemkoel'
Buurtvereniging 'Öm 't Sjpoor/Auw Leemkoel'
Simpelveld (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Aalbeek
Buurtvereniging Aalbeek
Nuth (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Boeregats
Buurtvereniging Boeregats
Voerendaal (Buurtvereniging)
Buurtvereniging D'r Stamp
Buurtvereniging D'r Stamp
Simpelveld (Buurtvereniging)
Buurtvereniging De Hunsch
Buurtvereniging De Hunsch
Voerendaal (Buurtvereniging)
Buurtvereniging De Put
Buurtvereniging De Put
Nuth (Buurtvereniging)
Buurtvereniging de Vriendenkring
Buurtvereniging de Vriendenkring
Nuth (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Eperheide
Buurtvereniging Eperheide
Gulpen-Wittem (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Griezegrubbe
Buurtvereniging Griezegrubbe
Nuth (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Groot Haasdal
Buurtvereniging Groot Haasdal
Nuth (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Heisterbrug
Buurtvereniging Heisterbrug
Schinnen (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Hellebroek
Buurtvereniging Hellebroek
Nuth (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Honthem
Buurtvereniging Honthem
Margraten (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Hoofdstraat
Buurtvereniging Hoofdstraat
Nuth (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Ingber-De Hut
Buurtvereniging Ingber-De Hut
Gulpen-Wittem (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Internos
Buurtvereniging Internos
Voerendaal (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Kerkstraat Ubachsberg
Buurtvereniging Kerkstraat Ubachsberg
Voerendaal (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Kirkeveldsje
Buurtvereniging Kirkeveldsje
Nuth (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Kundesj Heem
Buurtvereniging Kundesj Heem
Voerendaal (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Laevenweide
Buurtvereniging Laevenweide
Onderbanken (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Onger Oet Et Dörp
Buurtvereniging Onger Oet Et Dörp
Schinnen (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Retersbeek
Buurtvereniging Retersbeek
Voerendaal (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Roosebeek
Buurtvereniging Roosebeek
Nuth (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Schinkepoort
Buurtvereniging Schinkepoort
Margraten (Buurtvereniging)
Buurtvereniging t Baneblökske
Buurtvereniging t Baneblökske
Voerendaal (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Um d'r paum
Buurtvereniging Um d'r paum
Simpelveld (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Umjensjting
Buurtvereniging Umjensjting
Simpelveld (Buurtvereniging)
Buurtvereniging Walem
Buurtvereniging Walem
Gulpen-Wittem (Buurtvereniging)
C.V. De Breuzelère Mechelen
C.V. De Breuzelère Mechelen
Gulpen-Wittem (Carnaval)
C.V. De Grensülle Vols
C.V. De Grensülle Vols
Vaals (Carnaval)
C.V. De Schnapsnaze Ville
C.V. De Schnapsnaze Ville
Vaals (Carnaval)
C.V. der Vooseschtoets
C.V. der Vooseschtoets
Gulpen-Wittem (Carnaval)
Carnavalsvereniging De Beumerwalders
Carnavalsvereniging De Beumerwalders
Nuth (Carnaval)
Carnavalsvereniging de Klenderaire, Cadier en Keer
Carnavalsvereniging de Klenderaire, Cadier en Keer
Margraten (Carnaval)
Carnavalsvereniging De Sjepene
Carnavalsvereniging De Sjepene
Schinnen (Carnaval)
Carnavalsvrunj De Zeute Inval
Carnavalsvrunj De Zeute Inval
Schinnen (Carnaval)
Clarinet Choir Schinveld
Clarinet Choir Schinveld
Onderbanken (Kunst & Cultuur)
Culturele Ver. Oirsbeek
Culturele Ver. Oirsbeek
Schinnen (Kunst & Cultuur)
cv de Boemelere
cv de Boemelere
Margraten (Carnaval)
cv de Brakkelerre
cv de Brakkelerre
Margraten (Carnaval)
CV De Dweschdrievers
CV De Dweschdrievers
Gulpen-Wittem (Carnaval)
CV de Gaarekiekere Gulpen
CV de Gaarekiekere Gulpen
Gulpen-Wittem (Carnaval)
CV de Hèvers
CV de Hèvers
Margraten (Carnaval)
CV De Kaatboere
CV De Kaatboere
Voerendaal (Carnaval)
CV de keescheknup
CV de keescheknup
Onderbanken (Carnaval)
CV de Kleindererre, Sint Geertruid
CV de Kleindererre, Sint Geertruid
Margraten (Carnaval)
CV De Naate
CV De Naate
Voerendaal (Carnaval)
CV de Nachdravers
CV de Nachdravers
Margraten (Carnaval)
CV de Nachuule
CV de Nachuule
Nuth (Carnaval)
CV de Puime
CV de Puime
Gulpen-Wittem (Carnaval)
CV de Raenpiete Vols
CV de Raenpiete Vols
Vaals (Carnaval)
CV de Öss
CV de Öss
Gulpen-Wittem (Carnaval)
D'r Huuppe Kloep
D'r Huuppe Kloep
Gulpen-Wittem (Jeugd/Jongeren)
Dames Herengymclub 60+Wijlre.
Dames Herengymclub 60+Wijlre.
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
Dameskoor Octavia Eys
Dameskoor Octavia Eys
Gulpen-Wittem (Koor)
Dameskoor Pro Musica
Dameskoor Pro Musica
Onderbanken (Koor)
Dameskoor Schimmert 1973
Dameskoor Schimmert 1973
Nuth (Koor)
Dance Revolution
Dance Revolution
Gulpen-Wittem (Dans)
Dance Spirit Partij
Dance Spirit Partij
Gulpen-Wittem (Dans)
Dans en Showgroep Accelerando Simpelveld
Dans en Showgroep Accelerando Simpelveld
Simpelveld (Dans)
Dansgroep 'Villa Dancers'
Dansgroep 'Villa Dancers'
Vaals (Dans)
Dansgroep JCV de Durchdrieverkes
Dansgroep JCV de Durchdrieverkes
Gulpen-Wittem (Dans)
Dansgroep Mix
Dansgroep Mix
Margraten (Dans)
Dansgroep Sensation Mechelen
Dansgroep Sensation Mechelen
Gulpen-Wittem (Dans)
DDD '74
DDD '74
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
De Poel / jeugdwerk Bemelen
De Poel / jeugdwerk Bemelen
Margraten (Jeugd/Jongeren)
De Soos Nuth
De Soos Nuth
Nuth (Ouderen)
De Taarbbreuk
De Taarbbreuk
Nuth (Carnaval)
De Veldkretsers
De Veldkretsers
Nuth (Carnaval)
De Vogelvriend Margraten
De Vogelvriend Margraten
Margraten (Overig)
De Vogelvrienden Kunrade
De Vogelvrienden Kunrade
Voerendaal (Natuur & Heemkunde)
Doebele Forto
Doebele Forto
Simpelveld (Carnaval)
Drumband St. Rochus, Hulsberg
Drumband St. Rochus, Hulsberg
Nuth (Overig)
Duvelkes
Duvelkes
Gulpen-Wittem (Jeugd/Jongeren)
Eendrachtig Samen
Eendrachtig Samen
Gulpen-Wittem (Ouderen)
EHBO Onderbanken
EHBO Onderbanken
Onderbanken (EHBO & Verkeersregelaars)
EHBO Simpelveld
EHBO Simpelveld
Simpelveld (EHBO & Verkeersregelaars)
EHBO Sint Geertruid
EHBO Sint Geertruid
Margraten (EHBO & Verkeersregelaars)
EHBO Vereniging Gulpen-Wittem
EHBO Vereniging Gulpen-Wittem
Gulpen-Wittem (EHBO & Verkeersregelaars)
EHBO vereniging Klimmen-Ransdaal
EHBO vereniging Klimmen-Ransdaal
Voerendaal (EHBO & Verkeersregelaars)
Ettelbruck-Amstenrade
Ettelbruck-Amstenrade
Schinnen (Sport & Recreatie)
EVA (Eckelraadse Vrouwen Activiteiten)
EVA (Eckelraadse Vrouwen Activiteiten)
Margraten (Vrouwenverenigingen)
Evenementen Nuth
Evenementen Nuth
Nuth (Overig)
Fanfare Berg en Dal
Fanfare Berg en Dal
Gulpen-Wittem (Fanfare)
Fanfare Eendracht Huls-Simpelveld
Fanfare Eendracht Huls-Simpelveld
Simpelveld (Fanfare)
Fanfare Kunst en Vriendschap Partij-Wittem
Fanfare Kunst en Vriendschap Partij-Wittem
Gulpen-Wittem (Fanfare)
Fanfare Les Amis Reunis
Fanfare Les Amis Reunis
Voerendaal (Fanfare)
Fanfare Sint Joseph Merkelbeek
Fanfare Sint Joseph Merkelbeek
Onderbanken (Fanfare)
Fanfare St. Blasius
Fanfare St. Blasius
Margraten (Fanfare)
Fanfare St. Caecilia Schimmert
Fanfare St. Caecilia Schimmert
Nuth (Fanfare)
Fanfare St. Cecilia Bocholtz
Fanfare St. Cecilia Bocholtz
Simpelveld (Fanfare)
Fanfare St. Cecilia Doenrade
Fanfare St. Cecilia Doenrade
Schinnen (Fanfare)
Fanfare St. Cecilia Ubachsberg
Fanfare St. Cecilia Ubachsberg
Voerendaal (Fanfare)
Fanfare St. Clemens
Fanfare St. Clemens
Nuth (Fanfare)
Fanfare St. Franciscus
Fanfare St. Franciscus
Gulpen-Wittem (Harmonie)
Fanfare St. Gertrudis
Fanfare St. Gertrudis
Margraten (Fanfare)
Fanfare St.Caecilia Schinnen
Fanfare St.Caecilia Schinnen
Schinnen (Fanfare)
FC Mergroate
FC Mergroate
Margraten (Sport & Recreatie)
Fietsclub 'De Bloeiende Berg'
Fietsclub 'De Bloeiende Berg'
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
G.V. Wilhelmina Bocholtz
G.V. Wilhelmina Bocholtz
Simpelveld (Sport & Recreatie)
Gemend Koor Crescendo Doenrade
Gemend Koor Crescendo Doenrade
Schinnen (Koor)
Gemengd Kerk zangkoor St. Lambertus Oirsbeek
Gemengd Kerk zangkoor St. Lambertus Oirsbeek
Schinnen (Koor)
Gemengd Kerkelijk Koor Wijnandsrade
Gemengd Kerkelijk Koor Wijnandsrade
Nuth (Koor)
Gemengd Kerkelijk Zangkoor St. Bernardus Ubachsberg
Gemengd Kerkelijk Zangkoor St. Bernardus Ubachsberg
Voerendaal (Koor)
Gemengd Kerkelijk Zangkoor St. Caecilia Voerendaal
Gemengd Kerkelijk Zangkoor St. Caecilia Voerendaal
Voerendaal (Koor)
Gemengd Kerkelijk Zangkoor St. Gregorius Mechelen
Gemengd Kerkelijk Zangkoor St. Gregorius Mechelen
Gulpen-Wittem (Koor)
Gemengd Koor Epen
Gemengd Koor Epen
Gulpen-Wittem (Koor)
Gemengd Koor St. Jozef Vaals
Gemengd Koor St. Jozef Vaals
Vaals (Koor)
Gemengd Zangkoor Avanti
Gemengd Zangkoor Avanti
Margraten (Koor)
Gemengd zangkoor Levenslust
Gemengd zangkoor Levenslust
Onderbanken (Koor)
Gemengd Zangkoor St. Caecilia Ransdaal
Gemengd Zangkoor St. Caecilia Ransdaal
Voerendaal (Koor)
GKZ Sint Caecilia Wijlre
GKZ Sint Caecilia Wijlre
Gulpen-Wittem (Koor)
Gospelkoor Hulsberg
Gospelkoor Hulsberg
Nuth (Koor)
Gulpener Turnclub
Gulpener Turnclub
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
GV OLYMPIA KFC
GV OLYMPIA KFC
Onderbanken (Jeugd/Jongeren)
Gymclub '67
Gymclub '67
Margraten (Sport & Recreatie)
Gymclub Regy
Gymclub Regy
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
H.S.V. Ons Genoegen
H.S.V. Ons Genoegen
Schinnen (Natuur & Heemkunde)
H.V. Zwart Wit Schinnen
H.V. Zwart Wit Schinnen
Schinnen (Sport & Recreatie)
Handbalvereniging Gemini
Handbalvereniging Gemini
Voerendaal (Sport & Recreatie)
Handbalvereniging Margraten
Handbalvereniging Margraten
Margraten (Sport & Recreatie)
Hanzon Vocaal Eys
Hanzon Vocaal Eys
Gulpen-Wittem (Koor)
Harmonie Amicitia
Harmonie Amicitia
Margraten (Harmonie)
Harmonie Berggalm
Harmonie Berggalm
Margraten (Harmonie)
Harmonie Concordia Margraten
Harmonie Concordia Margraten
Margraten (Harmonie)
Harmonie De Nederlanden
Harmonie De Nederlanden
Schinnen (Harmonie)
harmonie diligentia
harmonie diligentia
Margraten (Harmonie)
Harmonie Excelsior Nijswiller
Harmonie Excelsior Nijswiller
Gulpen-Wittem (Harmonie)
Harmonie InterNos
Harmonie InterNos
Gulpen-Wittem (Harmonie)
Harmonie St. Agatha Eys
Harmonie St. Agatha Eys
Gulpen-Wittem (Harmonie)
Harmonie St. Caecilia
Harmonie St. Caecilia
Simpelveld (Harmonie)
Harmonie St. Caecilia Bingelrade
Harmonie St. Caecilia Bingelrade
Onderbanken (Harmonie)
Harmonie St. Cecilia 1836 Vaals
Harmonie St. Cecilia 1836 Vaals
Vaals (Harmonie)
Harmonie St. Gerlachus Oirsbeek
Harmonie St. Gerlachus Oirsbeek
Schinnen (Harmonie)
Harmonie St. Gertrudis Wijlre
Harmonie St. Gertrudis Wijlre
Gulpen-Wittem (Harmonie)
Harmonie St. Martinus Vijlen
Harmonie St. Martinus Vijlen
Vaals (Harmonie)
Harmonie St. Petrus Gulpen
Harmonie St. Petrus Gulpen
Gulpen-Wittem (Harmonie)
Harmonie St. Servatius Vaesrade
Harmonie St. Servatius Vaesrade
Nuth (Harmonie)
Harmonie St.Catharina
Harmonie St.Catharina
Vaals (Harmonie)
Harmonie St.Cecilia
Harmonie St.Cecilia
Gulpen-Wittem (Harmonie)
HBS Amicitia 1893
HBS Amicitia 1893
Margraten (Sport & Recreatie)
Heemk. Ver. Vrienden van Wijnandsrade
Heemk. Ver. Vrienden van Wijnandsrade
Nuth (Kunst & Cultuur)
Heemkunde De Noabere va Viele
Heemkunde De Noabere va Viele
Vaals (Natuur & Heemkunde)
Heemkunde Vereniging Klimmen
Heemkunde Vereniging Klimmen
Voerendaal (Natuur & Heemkunde)
Heemkunde Vereniging Margraten
Heemkunde Vereniging Margraten
Margraten (Natuur & Heemkunde)
Heemkunde Vereniging St.Geertruid
Heemkunde Vereniging St.Geertruid
Margraten (Natuur & Heemkunde)
Heemkundevereniging De Bongard
Heemkundevereniging De Bongard
Simpelveld (Natuur & Heemkunde)
Heemkundevereniging mechelen
Heemkundevereniging mechelen
Gulpen-Wittem (Natuur & Heemkunde)
Heemkundevereniging Nijswiller
Heemkundevereniging Nijswiller
Gulpen-Wittem (Natuur & Heemkunde)
Heemkundevereniging Wielder
Heemkundevereniging Wielder
Gulpen-Wittem (Natuur & Heemkunde)
Hengelsport vereniging de VIN
Hengelsport vereniging de VIN
Nuth (Sport & Recreatie)
Hengelsportvereniging de Hering
Hengelsportvereniging de Hering
Onderbanken (Sport & Recreatie)
Hengelsportvereniging Vaals '68
Hengelsportvereniging Vaals '68
Vaals (Sport & Recreatie)
Hierezietting keer
Hierezietting keer
Margraten (Carnaval)
Hondensportvereniging Rivieren
Hondensportvereniging Rivieren
Voerendaal (Sport & Recreatie)
HSV St. Petrus
HSV St. Petrus
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
HuurdersBelang Cour de Galouppe
HuurdersBelang Cour de Galouppe
Gulpen-Wittem (Buurtvereniging)
HV ADIO
HV ADIO
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
HV Esia
HV Esia
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
I.V.N.  afd. Vijlen-Vaals
I.V.N. afd. Vijlen-Vaals
Vaals (Natuur & Heemkunde)
I.V.N. Afdeling Eys
I.V.N. Afdeling Eys
Gulpen-Wittem (Natuur & Heemkunde)
IVN Vereniging voor natuur-en milieueducatie afdeling Voerendaal
IVN Vereniging voor natuur-en milieueducatie afdeling Voerendaal
Voerendaal (Natuur & Heemkunde)
J.C.V. de Breuzeleerkes Mechelen
J.C.V. de Breuzeleerkes Mechelen
Gulpen-Wittem (Carnaval)
JC Nuth
JC Nuth
Nuth (Sport & Recreatie)
JC To-Zai
JC To-Zai
Margraten (Sport & Recreatie)
JCV de Durchdrieverkes
JCV de Durchdrieverkes
Gulpen-Wittem (Carnaval)
JCV de Gaarekiekerkes Gulpen
JCV de Gaarekiekerkes Gulpen
Gulpen-Wittem (Carnaval)
JCV de Kling Puime
JCV de Kling Puime
Gulpen-Wittem (Carnaval)
Jeu de Boulesclub Eijkerdel
Jeu de Boulesclub Eijkerdel
Margraten (Sport & Recreatie)
Jeugdkoor de grenslandzangers
Jeugdkoor de grenslandzangers
Onderbanken (Koor)
Jeugdkoor Enjoy
Jeugdkoor Enjoy
Onderbanken (Koor)
Jeugdraad Schimmert jeugdactiviteiten w.o. KVW
Jeugdraad Schimmert jeugdactiviteiten w.o. KVW
Nuth (Jeugd/Jongeren)
Jeugdvereniging Ransdaal
Jeugdvereniging Ransdaal
Voerendaal (Jeugd/Jongeren)
Joko Reijmerstok-jongerenkoor
Joko Reijmerstok-jongerenkoor
Gulpen-Wittem (Koor)
Jong Nederland
Jong Nederland
Nuth (Jeugd/Jongeren)
Jongeren Vereniging Epen
Jongeren Vereniging Epen
Gulpen-Wittem (Jeugd/Jongeren)
Jongerenkoor Galou
Jongerenkoor Galou
Gulpen-Wittem (Koor)
Jonkheid Aloysius
Jonkheid Aloysius
Margraten (Jeugd/Jongeren)
Jonkheid Groot Welsen
Jonkheid Groot Welsen
Margraten (Jeugd/Jongeren)
Jonkheid Noorbeek
Jonkheid Noorbeek
Margraten (Jeugd/Jongeren)
Jonkheid Reijmerstok
Jonkheid Reijmerstok
Gulpen-Wittem (Jeugd/Jongeren)
Jonkheid Schlennich 1992
Jonkheid Schlennich 1992
Gulpen-Wittem (Jeugd/Jongeren)
Jonkheid Sint Geertruid
Jonkheid Sint Geertruid
Margraten (Jeugd/Jongeren)
Jonkheid Terlinden
Jonkheid Terlinden
Margraten (Jeugd/Jongeren)
Judoclub Gulpen
Judoclub Gulpen
Gulpen-Wittem (Jeugd/Jongeren)
Judoclub Wielder
Judoclub Wielder
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
Judoclub Zarei
Judoclub Zarei
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
judover. Ju-No-Kata Ubachsberg
judover. Ju-No-Kata Ubachsberg
Voerendaal (Sport & Recreatie)
Judovereniging Banzai
Judovereniging Banzai
Simpelveld (Sport & Recreatie)
K.B.O.Vijlen
K.B.O.Vijlen
Vaals (Ouderen)
K.P.J. afd. Gulpen
K.P.J. afd. Gulpen
Gulpen-Wittem (Jeugd/Jongeren)
K.V. de Molmuus
K.V. de Molmuus
Voerendaal (Carnaval)
Karcharias-zwem- en onderwatersport
Karcharias-zwem- en onderwatersport
Onderbanken (Sport & Recreatie)
Katholiek Vrouwengilde Simpelveld
Katholiek Vrouwengilde Simpelveld
Simpelveld (Vrouwenverenigingen)
Katholieke Seniorenvereniging Bingelrade
Katholieke Seniorenvereniging Bingelrade
Onderbanken (Ouderen)
KBO afd. St. Servatius Vaesrade
KBO afd. St. Servatius Vaesrade
Nuth (Ouderen)
KBO afdeling Oirsbeek
KBO afdeling Oirsbeek
Schinnen (Ouderen)
KBO Amstenrade
KBO Amstenrade
Schinnen (Ouderen)
KBO Doenrade
KBO Doenrade
Schinnen (Ouderen)
KBO Hulsberg
KBO Hulsberg
Nuth (Ouderen)
KBO Simpelveld Bocholtz
KBO Simpelveld Bocholtz
Simpelveld (Ouderen)
KBO St. Barbara te Nuth.
KBO St. Barbara te Nuth.
Nuth (Ouderen)
KBO St. Paulus
KBO St. Paulus
Nuth (Ouderen)
Kekelijk Zangkoor St. Cecilia Eys
Kekelijk Zangkoor St. Cecilia Eys
Gulpen-Wittem (Koor)
Kerkbestuur St. Remigius inzake Gemengd Kerkelijk Zangkoor
Kerkbestuur St. Remigius inzake Gemengd Kerkelijk Zangkoor
Nuth (Koor)
Kerkelijk Zangkoor Harmonia
Kerkelijk Zangkoor Harmonia
Simpelveld (Koor)
Kerkelijk Zangkoor Sint Gregorius
Kerkelijk Zangkoor Sint Gregorius
Gulpen-Wittem (Koor)
Kerkelijk Zangkoor St. Caecilia
Kerkelijk Zangkoor St. Caecilia
Margraten (Koor)
kerkelijk zangkoor St.Joseph Bocholtz
kerkelijk zangkoor St.Joseph Bocholtz
Simpelveld (Koor)
Kerkkoor Kunrade
Kerkkoor Kunrade
Voerendaal (Koor)
Kerkkoor St. Jozef
Kerkkoor St. Jozef
Onderbanken (Koor)
Keverclub Beetle Freaks Southern Lowlands
Keverclub Beetle Freaks Southern Lowlands
Nuth (Overig)
Kinderkoor De Franciscaantjes
Kinderkoor De Franciscaantjes
Gulpen-Wittem (Koor)
Kindervakantiewerk Margraten
Kindervakantiewerk Margraten
Margraten (Jeugd/Jongeren)
Kindervakantiewerk Vijlen
Kindervakantiewerk Vijlen
Vaals (Jeugd/Jongeren)
Kindervakantiewerk Wijlre
Kindervakantiewerk Wijlre
Gulpen-Wittem (Jeugd/Jongeren)
Koersbalclub Epen
Koersbalclub Epen
Gulpen-Wittem (Ouderen)
Kon. Erk. Fanfare St Caecilia Wijnandsrade
Kon. Erk. Fanfare St Caecilia Wijnandsrade
Nuth (Fanfare)
Kon. Harmonie St. Bavo Nuth
Kon. Harmonie St. Bavo Nuth
Nuth (Harmonie)
Kon. Mannenkoor Cecilia 1837 Vaals
Kon. Mannenkoor Cecilia 1837 Vaals
Vaals (Koor)
Kon. Schutterij St. Lambertus Oirsbeek
Kon. Schutterij St. Lambertus Oirsbeek
Schinnen (Schutterij)
Koninklijke Fanfare Sint Caecilia Hulsberg
Koninklijke Fanfare Sint Caecilia Hulsberg
Nuth (Fanfare)
Koninklijke Fanfare Sint Caecilia Jabeek
Koninklijke Fanfare Sint Caecilia Jabeek
Onderbanken (Fanfare)
Koninklijke Fanfare St Caecilia Puth
Koninklijke Fanfare St Caecilia Puth
Schinnen (Fanfare)
Koninklijke Harmonie De Berggalm
Koninklijke Harmonie De Berggalm
Voerendaal (Harmonie)
Koninklijke Harmonie St. Cecilia Mheer
Koninklijke Harmonie St. Cecilia Mheer
Margraten (Harmonie)
Koninklijke Philharmonie Bocholtz
Koninklijke Philharmonie Bocholtz
Simpelveld (Harmonie)
Koninklijke Schutterij St. Sebastianus Voerendaal
Koninklijke Schutterij St. Sebastianus Voerendaal
Voerendaal (Schutterij)
Koor Chantez Oirsbeek
Koor Chantez Oirsbeek
Schinnen (Koor)
Koor Just4fun
Koor Just4fun
Vaals (Koor)
KSV Helios Simpelveld
KSV Helios Simpelveld
Simpelveld (Sport & Recreatie)
KV de Eysvogel
KV de Eysvogel
Gulpen-Wittem (Overig)
KV de Sjravelerre
KV de Sjravelerre
Margraten (Carnaval)
Lawn Tennisclub Wijnandsrade
Lawn Tennisclub Wijnandsrade
Nuth (Sport & Recreatie)
Limburgse Senioren Ski Club
Limburgse Senioren Ski Club
Margraten (Sport & Recreatie)
LOs Band St.Geertruid
LOs Band St.Geertruid
Margraten (Sport & Recreatie)
lrv en pc Schimmert
lrv en pc Schimmert
Nuth (Sport & Recreatie)
LRV NUTH
LRV NUTH
Nuth (Sport & Recreatie)
LTC Gulpen
LTC Gulpen
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
LTC Nuth
LTC Nuth
Nuth (Sport & Recreatie)
LTC Rakets Schinnen
LTC Rakets Schinnen
Schinnen (Sport & Recreatie)
Mandoline Vereniging Sorriënto Simpelveld
Mandoline Vereniging Sorriënto Simpelveld
Simpelveld (Kunst & Cultuur)
Mandolineorkest Alpenklank
Mandolineorkest Alpenklank
Vaals (Kunst & Cultuur)
Mannenkoor CCK'74
Mannenkoor CCK'74
Vaals (Koor)
Mannenkoor Lauwerkrans Mechelen
Mannenkoor Lauwerkrans Mechelen
Gulpen-Wittem (Koor)
Mannenkoor Sint Remigius
Mannenkoor Sint Remigius
Voerendaal (Koor)
Mannenkoor St. Caecilia Sweikhuizen
Mannenkoor St. Caecilia Sweikhuizen
Schinnen (Koor)
Mechels Vocaal Ensemble
Mechels Vocaal Ensemble
Gulpen-Wittem (Koor)
Meivereniging De Jonkheid Schinveld
Meivereniging De Jonkheid Schinveld
Onderbanken (Jeugd/Jongeren)
MenG Optimo-handbalvereniging
MenG Optimo-handbalvereniging
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
Mergelland Mannenkoor
Mergelland Mannenkoor
Margraten (Koor)
MTG Margraten-toneelvereniging
MTG Margraten-toneelvereniging
Margraten (Kunst & Cultuur)
Muziek Jong voor Oud
Muziek Jong voor Oud
Voerendaal (Maatschappelijk)
Muziekfederatie De Onderbanken
Muziekfederatie De Onderbanken
Onderbanken (Fanfare)
Muziekvereniging Voerendaal
Muziekvereniging Voerendaal
Voerendaal (Harmonie)
Nat. Ver. De Zonnebloem Afd. A'rade
Nat. Ver. De Zonnebloem Afd. A'rade
Schinnen (Zonnebloem)
Nationale Vereniging De Zonnebloem
Nationale Vereniging De Zonnebloem
Nuth (Zonnebloem)
New Generation
New Generation
Onderbanken (Koor)
Nut en Sport Voerendaal
Nut en Sport Voerendaal
Voerendaal (Overig)
Nuther Amusementskapel
Nuther Amusementskapel
Nuth (Kunst & Cultuur)
One2Dance Olympia
One2Dance Olympia
Simpelveld (Dans)
Oranje Comité Schinveld
Oranje Comité Schinveld
Onderbanken (Jeugd/Jongeren)
Oranje Comite Simpelveld
Oranje Comite Simpelveld
Simpelveld (Jeugd/Jongeren)
Ouderen Sociëteit Gulpen Reijmerstok
Ouderen Sociëteit Gulpen Reijmerstok
Gulpen-Wittem (Ouderen)
Ouderensociëteit St.Jozef Bocholtz
Ouderensociëteit St.Jozef Bocholtz
Simpelveld (Ouderen)
Ouderensociëteit Wijlre
Ouderensociëteit Wijlre
Gulpen-Wittem (Ouderen)
Ouderenvereniging 'Onder Ons' te Epen
Ouderenvereniging 'Onder Ons' te Epen
Gulpen-Wittem (Ouderen)
Ouderenvereniging 'Soos' Merkelbeek
Ouderenvereniging 'Soos' Merkelbeek
Onderbanken (Ouderen)
Ouderenvereniging Samen Onderweg Slenaken
Ouderenvereniging Samen Onderweg Slenaken
Gulpen-Wittem (Ouderen)
Ouderenvereniging Ubachsberg
Ouderenvereniging Ubachsberg
Voerendaal (Ouderen)
Ouderenvereniging Wahl-/Nijswiller
Ouderenvereniging Wahl-/Nijswiller
Gulpen-Wittem (Ouderen)
Ouderraad basisschool st gertrudis Jabeek
Ouderraad basisschool st gertrudis Jabeek
Onderbanken (Jeugd/Jongeren)
Ouderraad de Spil, Bingelrade
Ouderraad de Spil, Bingelrade
Onderbanken (Jeugd/Jongeren)
Ouderver. BS De Meridiaan
Ouderver. BS De Meridiaan
Simpelveld (Jeugd/Jongeren)
Oudervereniging Basisschool Bergop
Oudervereniging Basisschool Bergop
Voerendaal (Jeugd/Jongeren)
Oudervereniging Basisschool Cortemich
Oudervereniging Basisschool Cortemich
Voerendaal (Jeugd/Jongeren)
Oudervereniging Basisschool Hulsberg
Oudervereniging Basisschool Hulsberg
Nuth (Jeugd/Jongeren)
Oudervereniging Basisschool St.Gertrudis
Oudervereniging Basisschool St.Gertrudis
Margraten (Jeugd/Jongeren)
Oudervereniging Basisschool Ummer Clumme
Oudervereniging Basisschool Ummer Clumme
Voerendaal (Jeugd/Jongeren)
Oudervereniging Bs A Hermkes Epen
Oudervereniging Bs A Hermkes Epen
Gulpen-Wittem (Jeugd/Jongeren)
Oudervereniging BS de Bolster
Oudervereniging BS de Bolster
Nuth (Jeugd/Jongeren)
Oudervereniging BS Maurice Rose
Oudervereniging BS Maurice Rose
Margraten (Jeugd/Jongeren)
Oudervereniging katholieke schoolstichting
Oudervereniging katholieke schoolstichting
Onderbanken (Jeugd/Jongeren)
Oudervereniging Schimmert
Oudervereniging Schimmert
Nuth (Jeugd/Jongeren)
Oudervereniging St. Franciscus
Oudervereniging St. Franciscus
Gulpen-Wittem (Jeugd/Jongeren)
P.D.V. De Eendracht Margraten
P.D.V. De Eendracht Margraten
Margraten (Overig)
P.D.V. de Eendracht Mechelen
P.D.V. de Eendracht Mechelen
Gulpen-Wittem (Overig)
Popkoor Ambissjes
Popkoor Ambissjes
Nuth (Koor)
Postduivenvereniging de Duif uit Puth
Postduivenvereniging de Duif uit Puth
Gulpen-Wittem (Overig)
Profaankoor Reymerklank
Profaankoor Reymerklank
Gulpen-Wittem (Koor)
R.K. Turn en Acrobatenclub
R.K. Turn en Acrobatenclub
Simpelveld (Sport & Recreatie)
R.K. Vrouwenbond St ANNA
R.K. Vrouwenbond St ANNA
Voerendaal (Vrouwenverenigingen)
R.K.I.V.V.
R.K.I.V.V.
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
R.K.M.V.C. Mechelen
R.K.M.V.C. Mechelen
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
R.K.S.V. Furenthela
R.K.S.V. Furenthela
Voerendaal (Sport & Recreatie)
R.K.S.V. Minor
R.K.S.V. Minor
Nuth (Sport & Recreatie)
R.K.V.V. Amstenrade
R.K.V.V. Amstenrade
Schinnen (Sport & Recreatie)
R.K.V.V. Sportclub '25
R.K.V.V. Sportclub '25
Simpelveld (Sport & Recreatie)
Ransdaals Amateur Toneel
Ransdaals Amateur Toneel
Voerendaal (Kunst & Cultuur)
Reconnected
Reconnected
Voerendaal (Koor)
Reddingsbrigade Voerendaal
Reddingsbrigade Voerendaal
Voerendaal (Sport & Recreatie)
Reünie Orkest Limburgse Jagers
Reünie Orkest Limburgse Jagers
Voerendaal (Fanfare)
Rijvereniging en Ponyclub Voerendaal
Rijvereniging en Ponyclub Voerendaal
Voerendaal (Sport & Recreatie)
rijvereniging pegasus hulsberg
rijvereniging pegasus hulsberg
Nuth (Sport & Recreatie)
Rijvereniging Vrij en Blij
Rijvereniging Vrij en Blij
Margraten (Sport & Recreatie)
Ritmo Jazzballetgroep
Ritmo Jazzballetgroep
Voerendaal (Dans)
Rk Fanfare St. Donatus
Rk Fanfare St. Donatus
Nuth (Fanfare)
RK Parochie Sint Bavo
RK Parochie Sint Bavo
Nuth (Koor)
RK turnvereniging Excelsior Schimmert
RK turnvereniging Excelsior Schimmert
Nuth (Sport & Recreatie)
RK Voetbalvereniging Voerendaal
RK Voetbalvereniging Voerendaal
Voerendaal (Sport & Recreatie)
RKSV Olympia Schinveld
RKSV Olympia Schinveld
Onderbanken (Sport & Recreatie)
RKSVB
RKSVB
Voerendaal (Sport & Recreatie)
RKVV Doenrade / SJO DMJ'16
RKVV Doenrade / SJO DMJ'16
Schinnen (Sport & Recreatie)
RKVV Geertruidse Boys
RKVV Geertruidse Boys
Margraten (Sport & Recreatie)
RKVV Keer
RKVV Keer
Margraten (Sport & Recreatie)
RKVV Vaesrade
RKVV Vaesrade
Nuth (Sport & Recreatie)
RKVV Vijlen
RKVV Vijlen
Vaals (Sport & Recreatie)
RKVV Wijnandia
RKVV Wijnandia
Nuth (Sport & Recreatie)
RKVVM
RKVVM
Margraten (Sport & Recreatie)
RKvvWDZ
RKvvWDZ
Simpelveld (Sport & Recreatie)
S.V. Nijswiller
S.V. Nijswiller
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
S.V. Zwart-Wit '19
S.V. Zwart-Wit '19
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
schaakvereniging De juiste -Z-
schaakvereniging De juiste -Z-
Margraten (Sport & Recreatie)
Schietvereniging Slenaken
Schietvereniging Slenaken
Gulpen-Wittem (Schutterij)
Schutterij Sebastianus Margraten
Schutterij Sebastianus Margraten
Margraten (Schutterij)
Schutterij Sint Paulus Vaals
Schutterij Sint Paulus Vaals
Vaals (Schutterij)
Schutterij Sint Sebastiaan Schimmert
Schutterij Sint Sebastiaan Schimmert
Nuth (Schutterij)
schutterij st george simpelveld
schutterij st george simpelveld
Simpelveld (Schutterij)
schutterij St joseph vijlen
schutterij St joseph vijlen
Vaals (Schutterij)
schutterij St. Hubertus Ubachsberg
schutterij St. Hubertus Ubachsberg
Voerendaal (Schutterij)
Schutterij St. Hubertus-Gilde
Schutterij St. Hubertus-Gilde
Gulpen-Wittem (Schutterij)
Schutterij St. Martinus Vaesrade
Schutterij St. Martinus Vaesrade
Nuth (Schutterij)
Schutterij st. Maternus Wijlre
Schutterij st. Maternus Wijlre
Gulpen-Wittem (Schutterij)
Schutterij St. Michaël
Schutterij St. Michaël
Schinnen (Schutterij)
Schutterij St. Paulus
Schutterij St. Paulus
Gulpen-Wittem (Schutterij)
Schutterij St. Sebastianus Eys
Schutterij St. Sebastianus Eys
Gulpen-Wittem (Schutterij)
Schutterij st. Sebastianus Mechelen
Schutterij st. Sebastianus Mechelen
Gulpen-Wittem (Schutterij)
Schutterij St. Sebastianus Mheer
Schutterij St. Sebastianus Mheer
Margraten (Schutterij)
Scouting Nuth
Scouting Nuth
Nuth (Jeugd/Jongeren)
Scouting Schinnen
Scouting Schinnen
Schinnen (Jeugd/Jongeren)
Scouting St. Martinus
Scouting St. Martinus
Gulpen-Wittem (Jeugd/Jongeren)
Senioren Sociëteit Banholt
Senioren Sociëteit Banholt
Margraten (Ouderen)
Seniorenclub Sweikhuizen
Seniorenclub Sweikhuizen
Schinnen (Ouderen)
Seniorengroep Agneshof
Seniorengroep Agneshof
Nuth (Ouderen)
Seniorenver. Levensvreugd door Vriendschap
Seniorenver. Levensvreugd door Vriendschap
Gulpen-Wittem (Ouderen)
Seniorenvereniging Puth
Seniorenvereniging Puth
Schinnen (Ouderen)
Seniorenvereniging Schinnen
Seniorenvereniging Schinnen
Schinnen (Ouderen)
Seniorenvereniging Socio Palatijn
Seniorenvereniging Socio Palatijn
Voerendaal (Ouderen)
Seniorenvereniging St.Brigida Noorbeek
Seniorenvereniging St.Brigida Noorbeek
Margraten (Ouderen)
Seniorenvereniging Vriendenkkring Partij
Seniorenvereniging Vriendenkkring Partij
Gulpen-Wittem (Ouderen)
Simpelvelds Mannenkoor David
Simpelvelds Mannenkoor David
Simpelveld (Koor)
Sing a Song
Sing a Song
Nuth (Koor)
SNC'14
SNC'14
Margraten (Sport & Recreatie)
Speelgroep 't Trefpunt-toneelvereniging
Speelgroep 't Trefpunt-toneelvereniging
Gulpen-Wittem (Kunst & Cultuur)
Sportvereniging VTV
Sportvereniging VTV
Vaals (Sport & Recreatie)
St. Jeugdcarnaval Bocholtz
St. Jeugdcarnaval Bocholtz
Simpelveld (Carnaval)
Starlights Gulpen
Starlights Gulpen
Gulpen-Wittem (Dans)
Stg Alzheimer Café Amstenrade
Stg Alzheimer Café Amstenrade
Schinnen (Maatschappelijk)
Stg Cv De Boemelaire
Stg Cv De Boemelaire
Gulpen-Wittem (Carnaval)
Stg Gehandicapten Zorgvragers Platform Voerendaal
Stg Gehandicapten Zorgvragers Platform Voerendaal
Voerendaal (Maatschappelijk)
stg orgelconcerten noorbeek
stg orgelconcerten noorbeek
Margraten (Kunst & Cultuur)
Stg. Belangenbehartiging Ouderen en Gehandicapten
Stg. Belangenbehartiging Ouderen en Gehandicapten
Gulpen-Wittem (Maatschappelijk)
Stg. Cult. Activiteiten Heyenrath
Stg. Cult. Activiteiten Heyenrath
Gulpen-Wittem (Buurtvereniging)
Stg. Historische Kring C&K
Stg. Historische Kring C&K
Margraten (Natuur & Heemkunde)
Stg. Kindervakantiewerk
Stg. Kindervakantiewerk
Nuth (Jeugd/Jongeren)
Stg. Samen Voor Elkaar Onderbanken
Stg. Samen Voor Elkaar Onderbanken
Onderbanken (Maatschappelijk)
Stg. Sur Plu
Stg. Sur Plu
Schinnen (Maatschappelijk)
Stg. Vluchtelingenwerk Schinnen
Stg. Vluchtelingenwerk Schinnen
Schinnen (Maatschappelijk)
Stg.Speeltuin Klavertje 4 Schimmert
Stg.Speeltuin Klavertje 4 Schimmert
Nuth (Jeugd/Jongeren)
Sticht. Scouting Sint Lucia
Sticht. Scouting Sint Lucia
Simpelveld (Jeugd/Jongeren)
Stichting  Korentreffen Eijsden-Margraten
Stichting Korentreffen Eijsden-Margraten
Margraten (Koor)
Stichting Ballet Michelle
Stichting Ballet Michelle
Gulpen-Wittem (Dans)
Stichting Beheer Reanimatienetwerk Simpelveld
Stichting Beheer Reanimatienetwerk Simpelveld
Simpelveld (EHBO & Verkeersregelaars)
Stichting Bronkcomite In de Molt Margraten
Stichting Bronkcomite In de Molt Margraten
Margraten (Kunst & Cultuur)
Stichting Catharinakapel Lemiers
Stichting Catharinakapel Lemiers
Vaals (Overig)
Stichting CMM
Stichting CMM
Margraten (Kunst & Cultuur)
Stichting Culturele Evenementen Simpelveld/Bocholtz
Stichting Culturele Evenementen Simpelveld/Bocholtz
Simpelveld (Kunst & Cultuur)
Stichting Dansgroep Banholt
Stichting Dansgroep Banholt
Margraten (Dans)
Stichting Dansgroep Jump
Stichting Dansgroep Jump
Margraten (Dans)
Stichting Euregio Zangprojecten
Stichting Euregio Zangprojecten
Voerendaal (Koor)
Stichting Evenementen Kern Schimmert
Stichting Evenementen Kern Schimmert
Nuth (Overig)
Stichting GalouKidz
Stichting GalouKidz
Gulpen-Wittem (Koor)
Stichting Gospelkoor Asempa
Stichting Gospelkoor Asempa
Margraten (Koor)
Stichting Heemkunde Tebannet
Stichting Heemkunde Tebannet
Margraten (Natuur & Heemkunde)
Stichting Heemkunde Wahlwiller
Stichting Heemkunde Wahlwiller
Gulpen-Wittem (Natuur & Heemkunde)
Stichting Intocht Sint Nicolaas Simpelveld
Stichting Intocht Sint Nicolaas Simpelveld
Simpelveld (Jeugd/Jongeren)
Stichting Jem Jam
Stichting Jem Jam
Margraten (Jeugd/Jongeren)
Stichting Jeugd- en Jongerenwerk Pandores
Stichting Jeugd- en Jongerenwerk Pandores
Margraten (Jeugd/Jongeren)
Stichting Jeugdcarnaval  Appelkitsjkes
Stichting Jeugdcarnaval Appelkitsjkes
Onderbanken (Carnaval)
Stichting Jeugdwerk Gultico '65
Stichting Jeugdwerk Gultico '65
Gulpen-Wittem (Jeugd/Jongeren)
Stichting Jeugdwerk Kunrade
Stichting Jeugdwerk Kunrade
Voerendaal (Jeugd/Jongeren)
Stichting Jin Jung Kwan Nederland
Stichting Jin Jung Kwan Nederland
Onderbanken (Sport & Recreatie)
Stichting K.V.W.M.
Stichting K.V.W.M.
Gulpen-Wittem (Jeugd/Jongeren)
Stichting Kaatbuurkes
Stichting Kaatbuurkes
Voerendaal (Carnaval)
Stichting Kinderopvang Nuth
Stichting Kinderopvang Nuth
Nuth (Jeugd/Jongeren)
Stichting Kindervakantiewerk 2005
Stichting Kindervakantiewerk 2005
Gulpen-Wittem (Jeugd/Jongeren)
Stichting Kindervakantiewerk Bocholtz
Stichting Kindervakantiewerk Bocholtz
Simpelveld (Jeugd/Jongeren)
Stichting Kindervakantiewerk Sint Geertruid
Stichting Kindervakantiewerk Sint Geertruid
Margraten (Jeugd/Jongeren)
Stichting KVW Merkelbeek
Stichting KVW Merkelbeek
Onderbanken (Jeugd/Jongeren)
Stichting Leedjeskonkoer Genberg
Stichting Leedjeskonkoer Genberg
Voerendaal (Carnaval)
Stichting Leven Naast De Brouwerij
Stichting Leven Naast De Brouwerij
Gulpen-Wittem (Overig)
Stichting Mountainbike Prom.Krijtland
Stichting Mountainbike Prom.Krijtland
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
Stichting OBN/TV
Stichting OBN/TV
Nuth (Ouderen)
Stichting Oranje Comité Margraten
Stichting Oranje Comité Margraten
Margraten (Jeugd/Jongeren)
Stichting Orgelkring Voerendaal
Stichting Orgelkring Voerendaal
Voerendaal (Kunst & Cultuur)
Stichting Orgelkring Wijlre
Stichting Orgelkring Wijlre
Gulpen-Wittem (Kunst & Cultuur)
Stichting Platform Zorgvragers Eijsden Margraten
Stichting Platform Zorgvragers Eijsden Margraten
Margraten (Maatschappelijk)
Stichting Schepenbank Oirsbeek
Stichting Schepenbank Oirsbeek
Schinnen (Maatschappelijk)
Stichting Scouting Regio Carboonland
Stichting Scouting Regio Carboonland
Nuth (Jeugd/Jongeren)
Stichting Scouting Voerendaal
Stichting Scouting Voerendaal
Voerendaal (Jeugd/Jongeren)
Stichting Sint Nicolaas Comité Bocholtz
Stichting Sint Nicolaas Comité Bocholtz
Simpelveld (Jeugd/Jongeren)
Stichting Sint Nicolaascomite Sint Geertruid
Stichting Sint Nicolaascomite Sint Geertruid
Margraten (Jeugd/Jongeren)
Stichting Sinterklaas Gulpen
Stichting Sinterklaas Gulpen
Gulpen-Wittem (Jeugd/Jongeren)
Stichting Speeltuin Vaesrade en Kinderboerderij
Stichting Speeltuin Vaesrade en Kinderboerderij
Nuth (Jeugd/Jongeren)
Stichting Speelvoorziningen kern Nuth
Stichting Speelvoorziningen kern Nuth
Nuth (Sport & Recreatie)
Stichting Vas
Stichting Vas
Schinnen (Carnaval)
Stichting Vrienden van Cortemich
Stichting Vrienden van Cortemich
Voerendaal (Overig)
Stichting Vrienden van Zorgcentrum Panhuys
Stichting Vrienden van Zorgcentrum Panhuys
Nuth (Ouderen)
Stichting Vriendenkring Sevagram
Stichting Vriendenkring Sevagram
Voerendaal (Ouderen)
Stichting Vrijwil. Hulpdienst Eijsden-Margraten
Stichting Vrijwil. Hulpdienst Eijsden-Margraten
Margraten (Overig)
Supportersclubvereniging Wilhelmina
Supportersclubvereniging Wilhelmina
Simpelveld (Sport & Recreatie)
SV Geuldal
SV Geuldal
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
SV Hulsberg
SV Hulsberg
Nuth (Sport & Recreatie)
SV ROBIN HOOD
SV ROBIN HOOD
Voerendaal (Sport & Recreatie)
SV Simpelveld
SV Simpelveld
Simpelveld (Sport & Recreatie)
t auwt durpstoniel Merkelbeek
t auwt durpstoniel Merkelbeek
Onderbanken (Kunst & Cultuur)
t Fakteurke postzegelvereniging Klimmen
t Fakteurke postzegelvereniging Klimmen
Voerendaal (Overig)
T.V.C Blauw-Wit '62
T.V.C Blauw-Wit '62
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
T.W.C. BERGOP
T.W.C. BERGOP
Schinnen (Sport & Recreatie)
Tafeltennisvereniging Vijlen `72
Tafeltennisvereniging Vijlen `72
Vaals (Sport & Recreatie)
TC Bocholtz
TC Bocholtz
Simpelveld (Sport & Recreatie)
TC Mixed
TC Mixed
Vaals (Sport & Recreatie)
Tegeneuver de Meule  Klimmen
Tegeneuver de Meule Klimmen
Voerendaal (Buurtvereniging)
Tennisclub Hulsberg
Tennisclub Hulsberg
Nuth (Sport & Recreatie)
Tennisclub Margraten
Tennisclub Margraten
Margraten (Sport & Recreatie)
Tennisclub Merkelbeek
Tennisclub Merkelbeek
Onderbanken (Sport & Recreatie)
Tennisvereniging Kalleberg St.Geertruid
Tennisvereniging Kalleberg St.Geertruid
Margraten (Sport & Recreatie)
Terra Collinaria
Terra Collinaria
Gulpen-Wittem (Natuur & Heemkunde)
The Young Voices
The Young Voices
Voerendaal (Koor)
Toer En Wielerclub Mechelen
Toer En Wielerclub Mechelen
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
Toneel Vereniging St.Laurentius
Toneel Vereniging St.Laurentius
Voerendaal (Kunst & Cultuur)
Toneel vereniging Voor t Voetlicht
Toneel vereniging Voor t Voetlicht
Schinnen (Kunst & Cultuur)
Toneelvereniging Crescendo
Toneelvereniging Crescendo
Nuth (Kunst & Cultuur)
Toneelvereniging de Roeze Koille
Toneelvereniging de Roeze Koille
Margraten (Kunst & Cultuur)
Toneelvereniging De Speelman Eys
Toneelvereniging De Speelman Eys
Gulpen-Wittem (Kunst & Cultuur)
Toneelvereniging K.D.O. Mechelen
Toneelvereniging K.D.O. Mechelen
Gulpen-Wittem (Dans)
Toneelvereniging Onder Ons
Toneelvereniging Onder Ons
Gulpen-Wittem (Kunst & Cultuur)
Toneelvereniging St. Donatus
Toneelvereniging St. Donatus
Nuth (Kunst & Cultuur)
Toneelvereniging St. Joseph
Toneelvereniging St. Joseph
Schinnen (Kunst & Cultuur)
TTV Minor
TTV Minor
Nuth (Sport & Recreatie)
TTV Quick'72/Schimmert
TTV Quick'72/Schimmert
Nuth (Sport & Recreatie)
Turnclub Juventa
Turnclub Juventa
Margraten (Sport & Recreatie)
Tutta Musica Voerendaal
Tutta Musica Voerendaal
Voerendaal (Koor)
TV De Gelimmet
TV De Gelimmet
Margraten (Sport & Recreatie)
TV Klimmen
TV Klimmen
Voerendaal (Sport & Recreatie)
tvtempo wijlre
tvtempo wijlre
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
TWC gulpen
TWC gulpen
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
V.V. De Durchströpere Ubachsberg
V.V. De Durchströpere Ubachsberg
Voerendaal (Carnaval)
V.V. R.K.D.F.C.
V.V. R.K.D.F.C.
Onderbanken (Sport & Recreatie)
Veldekekrink Um Mamelis
Veldekekrink Um Mamelis
Gulpen-Wittem (Natuur & Heemkunde)
Ver. Jonkheid Margraten
Ver. Jonkheid Margraten
Margraten (Jeugd/Jongeren)
Verenigde Fuchsia- en Kuipplantenliefhebbers
Verenigde Fuchsia- en Kuipplantenliefhebbers
Voerendaal (Natuur & Heemkunde)
Vereniging tot Natuurbehoud CenK
Vereniging tot Natuurbehoud CenK
Margraten (Natuur & Heemkunde)
Vliegerclub Oirsbeek
Vliegerclub Oirsbeek
Schinnen (Overig)
Vludoc '98
Vludoc '98
Nuth (Sport & Recreatie)
Vocalgroup Joy
Vocalgroup Joy
Margraten (Koor)
Vocalgroup Magan
Vocalgroup Magan
Gulpen-Wittem (Koor)
Voerendaals Mannenkoor
Voerendaals Mannenkoor
Voerendaal (Koor)
Voetbalclub F.C.Gulpen
Voetbalclub F.C.Gulpen
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
Voetbalver. Schimmert
Voetbalver. Schimmert
Nuth (Sport & Recreatie)
Voetbalvereniging Jabeek
Voetbalvereniging Jabeek
Onderbanken (Sport & Recreatie)
Volleybal Club Voerendaal
Volleybal Club Voerendaal
Voerendaal (Sport & Recreatie)
Volleybalclub Tornado
Volleybalclub Tornado
Vaals (Sport & Recreatie)
volleybalvereniging Margraten
volleybalvereniging Margraten
Margraten (Sport & Recreatie)
Vrienden van Oranje
Vrienden van Oranje
Gulpen-Wittem (Jeugd/Jongeren)
Vrouwen In Beweging
Vrouwen In Beweging
Nuth (Vrouwenverenigingen)
Vrouwenbeweging L.K.V.
Vrouwenbeweging L.K.V.
Schinnen (Vrouwenverenigingen)
Vrouwenvereniging Onder Oos
Vrouwenvereniging Onder Oos
Margraten (Vrouwenverenigingen)
Vrouwenvereniging Puth
Vrouwenvereniging Puth
Schinnen (Vrouwenverenigingen)
VV Hellas
VV Hellas
Voerendaal (Sport & Recreatie)
VV Partij '33
VV Partij '33
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
W.V.Wijlre
W.V.Wijlre
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
Wandelclub Jo-Ne Vijlen
Wandelclub Jo-Ne Vijlen
Vaals (Sport & Recreatie)
Wandelvereniging Voerendaal
Wandelvereniging Voerendaal
Voerendaal (Sport & Recreatie)
Wildbeheereenheid Voerendaal en omstreken
Wildbeheereenheid Voerendaal en omstreken
Voerendaal (Overig)
WNK Simpelveld
WNK Simpelveld
Simpelveld (Sport & Recreatie)
WSV De Grenslopers Schinveld
WSV De Grenslopers Schinveld
Onderbanken (Sport & Recreatie)
WSV de Veldlopers Gulpen
WSV de Veldlopers Gulpen
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
wsv NOAD
wsv NOAD
Simpelveld (Sport & Recreatie)
WSV Trampelkeu
WSV Trampelkeu
Nuth (Sport & Recreatie)
Z.V.V. 't Flaterke
Z.V.V. 't Flaterke
Margraten (Sport & Recreatie)
Zaalvoetbalver. De Keelkampers/Jo ten Oever
Zaalvoetbalver. De Keelkampers/Jo ten Oever
Nuth (Sport & Recreatie)
Zaalvoetbalvereniging Margraten
Zaalvoetbalvereniging Margraten
Margraten (Sport & Recreatie)
Zaalvoetbalvereniging ZVV Wijlre
Zaalvoetbalvereniging ZVV Wijlre
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
Zangkoor Mélange
Zangkoor Mélange
Voerendaal (Koor)
Zangkoor Sing for Joy
Zangkoor Sing for Joy
Margraten (Koor)
Zangkoor St. Joseph Eckelrade
Zangkoor St. Joseph Eckelrade
Margraten (Koor)
Zangvereniging de Eendracht
Zangvereniging de Eendracht
Margraten (Koor)
Zangvereniging Oranje
Zangvereniging Oranje
Onderbanken (Koor)
Zangvereniging Oranje Schinveld
Zangvereniging Oranje Schinveld
Onderbanken (Koor)
Zangvereniging Orpheus
Zangvereniging Orpheus
Nuth (Koor)
Zangvereniging St. Caecilia Gulpen
Zangvereniging St. Caecilia Gulpen
Gulpen-Wittem (Koor)
Zangvereniging St.Gregorius Vijlen
Zangvereniging St.Gregorius Vijlen
Vaals (Koor)
Zangvereniging Zingend Genieten Gulpen
Zangvereniging Zingend Genieten Gulpen
Gulpen-Wittem (Koor)
Zatte Harmenie DatdatMog
Zatte Harmenie DatdatMog
Gulpen-Wittem (Carnaval)
Ziekendienst Schimmert 1970
Ziekendienst Schimmert 1970
Nuth (Maatschappelijk)
Zij Actief Mechelen
Zij Actief Mechelen
Gulpen-Wittem (Vrouwenverenigingen)
Zij Actief Noorbeek
Zij Actief Noorbeek
Margraten (Vrouwenverenigingen)
Zij-Actief afd. Hulsberg
Zij-Actief afd. Hulsberg
Nuth (Vrouwenverenigingen)
Zij-Actief afd. Simpelveld
Zij-Actief afd. Simpelveld
Simpelveld (Vrouwenverenigingen)
Zij-Actief Jabeek
Zij-Actief Jabeek
Onderbanken (Vrouwenverenigingen)
Zij-Actief Nuth
Zij-Actief Nuth
Nuth (Vrouwenverenigingen)
zij-actief Reymerstok
zij-actief Reymerstok
Gulpen-Wittem (Vrouwenverenigingen)
Zij-Actief Vaals
Zij-Actief Vaals
Vaals (Vrouwenverenigingen)
Zij-Actief Vijlen
Zij-Actief Vijlen
Vaals (Vrouwenverenigingen)
ZijActief afd. Bingelrade
ZijActief afd. Bingelrade
Onderbanken (Vrouwenverenigingen)
ZijActief afd. Eys
ZijActief afd. Eys
Gulpen-Wittem (Vrouwenverenigingen)
ZijActief afd. Voerendaal
ZijActief afd. Voerendaal
Voerendaal (Vrouwenverenigingen)
Zijactief afdeling Bocholtz
Zijactief afdeling Bocholtz
Simpelveld (Vrouwenverenigingen)
ZijActief afdeling Doenrade
ZijActief afdeling Doenrade
Schinnen (Vrouwenverenigingen)
ZijActief Banholt
ZijActief Banholt
Margraten (Vrouwenverenigingen)
Zijactief Cadier En Keer
Zijactief Cadier En Keer
Margraten (Vrouwenverenigingen)
ZijActief Epen
ZijActief Epen
Gulpen-Wittem (Vrouwenverenigingen)
ZijActief Gulpen
ZijActief Gulpen
Gulpen-Wittem (Vrouwenverenigingen)
ZijActief Margraten
ZijActief Margraten
Margraten (Vrouwenverenigingen)
ZijActief Ransdaal
ZijActief Ransdaal
Voerendaal (Vrouwenverenigingen)
Zijactief Schimmert
Zijactief Schimmert
Nuth (Vrouwenverenigingen)
ZijActief Schinnen
ZijActief Schinnen
Schinnen (Vrouwenverenigingen)
Zijactief Wijlre
Zijactief Wijlre
Gulpen-Wittem (Vrouwenverenigingen)
Zonnebloem afd Mechelen
Zonnebloem afd Mechelen
Gulpen-Wittem (Zonnebloem)
Zonnebloem Afd. Partij-Wittem
Zonnebloem Afd. Partij-Wittem
Gulpen-Wittem (Zonnebloem)
Zonnebloem afd. Voerendaal
Zonnebloem afd. Voerendaal
Voerendaal (Zonnebloem)
Zonnebloem afd.Vijlen
Zonnebloem afd.Vijlen
Vaals (Zonnebloem)
Zonnebloem afdeling Epen
Zonnebloem afdeling Epen
Gulpen-Wittem (Zonnebloem)
Zonnebloem Afdeling Eys
Zonnebloem Afdeling Eys
Gulpen-Wittem (Zonnebloem)
Zonnebloem Afdeling Gulpen
Zonnebloem Afdeling Gulpen
Gulpen-Wittem (Zonnebloem)
Zonnebloem afdeling Klimmen-Ransdaal
Zonnebloem afdeling Klimmen-Ransdaal
Voerendaal (Zonnebloem)
Zonnebloem afdeling Nijswiller
Zonnebloem afdeling Nijswiller
Gulpen-Wittem (Zonnebloem)
Zonnebloem Afdeling Oirsbeek, Doenrade, Bingelrade en Jabeek
Zonnebloem Afdeling Oirsbeek, Doenrade, Bingelrade en Jabeek
Schinnen (Zonnebloem)
Zonnebloem afdeling Schinnen
Zonnebloem afdeling Schinnen
Schinnen (Zonnebloem)
Zonnebloem afdeling Schinveld
Zonnebloem afdeling Schinveld
Onderbanken (Zonnebloem)
Zonnebloem Afdeling Wahlwiller
Zonnebloem Afdeling Wahlwiller
Gulpen-Wittem (Zonnebloem)
Zonnebloem afdeling Wijlre
Zonnebloem afdeling Wijlre
Gulpen-Wittem (Zonnebloem)
Zonnebloem Simpelveld
Zonnebloem Simpelveld
Simpelveld (Zonnebloem)
Zonnebloem Vaals/Lemiers
Zonnebloem Vaals/Lemiers
Vaals (Zonnebloem)
ZV AquaChlora
ZV AquaChlora
Nuth (Sport & Recreatie)
Zwemvereniging Mosaqua Gulpen
Zwemvereniging Mosaqua Gulpen
Gulpen-Wittem (Sport & Recreatie)
Volg ons op: